Logo_Tena

Nadto pak zbývá, synu můj, říci: Přijmi poučení! Spisování mnoha knih nebere konce a mnohé hloubání unaví tělo. (Kazatel 12:12)

Organizační záležitosti

Termín promoce

13. června 2012 v 15:44 | PeVy
Pro ty, kdo došli až na samý vrchol Usmívající se:
Rozpisy k promocím budou zítra na webu. Obor Teologické nauky je plánován na 27.6. v 11 hod.
S pozdravem
sr. Markéta Trešlová.

Ke státnicím

17. května 2012 v 12:58 | PeVy
Několik málo pokynů ke státnicím, které zjistila na studijním Lenka:
Studijní průkaz (index) je náš, máme si ho vyzvednout. Ke státnicím je dobré ho mít, kdyby komise chtěla nahlédnout. Ptala jsem se některých studentů - ke státnicím index nepotřebovali, většinou ho nechtěli.
Zahájení státnic je ráno společné, na konci také společné. Takže musíme tam být na začátek až do konečného vyhlášení.

Pokračování v Brně nebude

24. února 2012 v 14:04 | PeVy
Michal napsal na vedení školy dotaz ohledně dalšího studia v Brně. Zveřejňuji jeho e-mail a odpověď proděkana Chalupy (zvýraznění textu jsem provedl sám). Předpokládám, že většinu to asi ovlivní při zvažování, zda studovat dál. Momentálně mě však nenapadá nic, co by se s tím dalo dělat. Pokud někdo nápad máte, napište mi.
Michal: Dobrý den, obracím se na Vás za studenty brněnských studií (TENA a NAKAT) z třetího ročníku bakalářského studia. Rádi bychom se zeptali, zdali je pravděpodobné, že bude výuka navazujícího studia probíhat v Brně - většina z nás by ráda studovala, ale jen pokud bude reálná Brněnská varianta. Dojíždění do Olomouce je pro většinu finančně i časově příliš náročné.
Velmi děkuji za odpověď Bc. Michal Černý
PS: V příloze jsou podrobné statistiky dotazníku. Souhrnná čísla jsou taková, že by zřejmě ve studiu pokračovalo 15 lidí v Brně, ale jen pro sedm by byla přijatelná Olomoucká varianta.
odpověď: Vazeny studente, dekuji za statistiku, kterou jste prilozil ke svemu mailu. Bohuzel jsem nucen Vam sdelit, ze realizace navazujiciho studijniho oboru Teologicke nauky byla fakultou vyhlasena pouze s umistenim v Olomouci.
S pozdravem doc. Petr Chalupa prodekan pro studijni a pedagogicke zalezitosti

Navazující magisterské studium

7. února 2012 v 13:36 | PeVy
Obdržel jsem odpověď na svůj dotaz ohledně přijímacích zkoušek k navazujcímu studiu, který zde zveřejňuji. Kdo chce pokračovat, musí podat přihlášku do 29.2.2012, ovšem přijímací zkoušky se nekonají.

můj e-mail:
Studuji momentálně 3. ročník KS oboru TENA. Pokud bych chtěl v tom samém oboru pokračovat v navazujícím studiu, musím
- znovu podat přihlášku se všemi přílohami (maturitní vysvědčení...), když už jsem vše doložil při přihlášce na CMTF před 3 roky
- zaplatit poplatek 590,- Kč
- dělat přijímací zkoušky (co je jejich náplní)?

odpověď: Dobry den,
ano, je nutne radne podat prihlasku k navazujicimu magisterskemu studiu oboru Teologicke nauky pro akad. rok 2012/13 a uhradit stanoveny poplatek 590,- Kc.
Prihlasku k bakalarskemu studiu oboru Teologicke nauky pouzit nelze.
Podminkou pro prijeti k navazujicimu magisterskemu studiu je dle zakona o vysokych skolach mj. i dolozeni dokladu u ukoncenem bakalarskem studiu - tedy diplom a dodatek k diplomu.
Pokud radne ukoncite bakalarskem studium statni zaverecnou zkouskou, budete jako absolvent TENA prijat bez prijimacich zkousek, jak je fakultou zverejneno:
http://www.upol.cz/skupiny/zajemcum-o-studium/studijni-obory/obor/teologicke-nauky-5/


S pozdravem
Jana Zajacova

Učebna pro školní rok 2011/2012

23. září 2011 v 19:28 | PeVy
V letošním roce bude společná výuka našeho ročníku probíhat v učebně D31, skupina NAKAT bude mít své předměty v učebně C32.

Rozvrh 2011-2012

15. září 2011 v 10:26 | PeVy
Na Portál CMTF byly do složky Stálé informace pro akademický rok, podsložka Ak. r. 2011/2012 a Rozvrhy vyvěšeny rozvrhy pro obory kombinovaného studia TENA, NAKAT, TENAN, KAT, KV, SocPed, TSZŽ a SKFD. Jedná se o finální verzi se zapracovanými požadavky vyučujících, včetně jejich připomnínek z první poloviny září 2011. U rozvrhů pro brněnskou skupinu budou ještě doplněny učebny poté, co jejich pronájem potvrdí FF MU. Definitivní podoba rozvrhů těchto oborů bude na Portále CMTF v podobě náhledu k dispozici až poté, co se do ní budou moci promítnout všechny změny týkající se zejména volitelných předmětů. Mgr. Walerian Bugel, dr., rozvrhář CMTF UP
 
 

Reklama