Logo_Tena

Nadto pak zbývá, synu můj, říci: Přijmi poučení! Spisování mnoha knih nebere konce a mnohé hloubání unaví tělo. (Kazatel 12:12)

Pokračování v Brně nebude

24. února 2012 v 14:04 | PeVy |  Organizační záležitosti
Michal napsal na vedení školy dotaz ohledně dalšího studia v Brně. Zveřejňuji jeho e-mail a odpověď proděkana Chalupy (zvýraznění textu jsem provedl sám). Předpokládám, že většinu to asi ovlivní při zvažování, zda studovat dál. Momentálně mě však nenapadá nic, co by se s tím dalo dělat. Pokud někdo nápad máte, napište mi.
Michal: Dobrý den, obracím se na Vás za studenty brněnských studií (TENA a NAKAT) z třetího ročníku bakalářského studia. Rádi bychom se zeptali, zdali je pravděpodobné, že bude výuka navazujícího studia probíhat v Brně - většina z nás by ráda studovala, ale jen pokud bude reálná Brněnská varianta. Dojíždění do Olomouce je pro většinu finančně i časově příliš náročné.
Velmi děkuji za odpověď Bc. Michal Černý
PS: V příloze jsou podrobné statistiky dotazníku. Souhrnná čísla jsou taková, že by zřejmě ve studiu pokračovalo 15 lidí v Brně, ale jen pro sedm by byla přijatelná Olomoucká varianta.
odpověď: Vazeny studente, dekuji za statistiku, kterou jste prilozil ke svemu mailu. Bohuzel jsem nucen Vam sdelit, ze realizace navazujiciho studijniho oboru Teologicke nauky byla fakultou vyhlasena pouze s umistenim v Olomouci.
S pozdravem doc. Petr Chalupa prodekan pro studijni a pedagogicke zalezitosti
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama