Logo_Tena

Nadto pak zbývá, synu můj, říci: Přijmi poučení! Spisování mnoha knih nebere konce a mnohé hloubání unaví tělo. (Kazatel 12:12)

Únor 2012

Pokračování v Brně nebude

24. února 2012 v 14:04 | PeVy |  Organizační záležitosti
Michal napsal na vedení školy dotaz ohledně dalšího studia v Brně. Zveřejňuji jeho e-mail a odpověď proděkana Chalupy (zvýraznění textu jsem provedl sám). Předpokládám, že většinu to asi ovlivní při zvažování, zda studovat dál. Momentálně mě však nenapadá nic, co by se s tím dalo dělat. Pokud někdo nápad máte, napište mi.
Michal: Dobrý den, obracím se na Vás za studenty brněnských studií (TENA a NAKAT) z třetího ročníku bakalářského studia. Rádi bychom se zeptali, zdali je pravděpodobné, že bude výuka navazujícího studia probíhat v Brně - většina z nás by ráda studovala, ale jen pokud bude reálná Brněnská varianta. Dojíždění do Olomouce je pro většinu finančně i časově příliš náročné.
Velmi děkuji za odpověď Bc. Michal Černý
PS: V příloze jsou podrobné statistiky dotazníku. Souhrnná čísla jsou taková, že by zřejmě ve studiu pokračovalo 15 lidí v Brně, ale jen pro sedm by byla přijatelná Olomoucká varianta.
odpověď: Vazeny studente, dekuji za statistiku, kterou jste prilozil ke svemu mailu. Bohuzel jsem nucen Vam sdelit, ze realizace navazujiciho studijniho oboru Teologicke nauky byla fakultou vyhlasena pouze s umistenim v Olomouci.
S pozdravem doc. Petr Chalupa prodekan pro studijni a pedagogicke zalezitosti

Navazující magisterské studium

7. února 2012 v 13:36 | PeVy |  Organizační záležitosti
Obdržel jsem odpověď na svůj dotaz ohledně přijímacích zkoušek k navazujcímu studiu, který zde zveřejňuji. Kdo chce pokračovat, musí podat přihlášku do 29.2.2012, ovšem přijímací zkoušky se nekonají.

můj e-mail:
Studuji momentálně 3. ročník KS oboru TENA. Pokud bych chtěl v tom samém oboru pokračovat v navazujícím studiu, musím
- znovu podat přihlášku se všemi přílohami (maturitní vysvědčení...), když už jsem vše doložil při přihlášce na CMTF před 3 roky
- zaplatit poplatek 590,- Kč
- dělat přijímací zkoušky (co je jejich náplní)?

odpověď: Dobry den,
ano, je nutne radne podat prihlasku k navazujicimu magisterskemu studiu oboru Teologicke nauky pro akad. rok 2012/13 a uhradit stanoveny poplatek 590,- Kc.
Prihlasku k bakalarskemu studiu oboru Teologicke nauky pouzit nelze.
Podminkou pro prijeti k navazujicimu magisterskemu studiu je dle zakona o vysokych skolach mj. i dolozeni dokladu u ukoncenem bakalarskem studiu - tedy diplom a dodatek k diplomu.
Pokud radne ukoncite bakalarskem studium statni zaverecnou zkouskou, budete jako absolvent TENA prijat bez prijimacich zkousek, jak je fakultou zverejneno:
http://www.upol.cz/skupiny/zajemcum-o-studium/studijni-obory/obor/teologicke-nauky-5/


S pozdravem
Jana Zajacova